Community Management Specialist - AMI Digital
plný úvazek

Community Management Specialist

V AMI Digital furt vymýšlíme, jak dělat online komunikaci našich klientů co nejlíp. Jestli nám to jde se můžeš podívat třeba na našem webu. Nebo si nás vygoogluj, ať se nechválíme sami.

Co u nás budeš dělat?

Na sociálních sítích našich klientů se hodně bavíme s fanoušky, hejtry i influencery. Proto do týmu právě teď potřebujeme schopné lidi na pozici Community Management Specialist. V téhle roli si užiješ hlavně: 

  • Spolupráci na vymýšlení kampaní na sociálních sítích a v online marketingu 
  • Komunikaci jménem zajímavých značek a firem s lidmi (občas i boty a trolly) v online prostředí  
  • Spolupráci s influencery a ambasadory, těmi největšími i úplně malými 
  • Hlídání všeho, co se v onlinu kolem našich klientů a příbuzných témat šustne. 

Co získáš?

Za práci především dostaneš plat, ale dáváme si záležet i na tom, aby to byla taky zábava. Kombinujeme v pracovních dnech home office a kancelář (a nehodláme to měnit) a občas je u nás víc psů než lidí. Něco z toho pochytíš na našem Instagramu @amidigitalcz, na cokoliv ostatního se klidně zeptej. 

Pokud nemáš alespoň uživatelskou zkušenost se sociálními sítěmi, trpělivost není tvojí silnou stránkou, pereš se s angličtinou nebo hledáš práci na píchačky od devíti do půl páté, tak to bohužel asi neklapne, ale zase odvahu fakt dost respektujeme a za pokus nic nedáš. 😎 

Co se teda stane, když nám teď pošleš svůj životopis: 

  • Ozveme se do druhého dne a domluvíme si online schůzku 
  • Zavoláme si na 30 minut na Teamsech nebo něčem podobném a řekneme si víc o sobě navzájem 
  • Když bude zájem dál oboustranný, potkáš se u nás u Staromáku osobně se dvěma lidmi (celkem snesitelnými) z týmu. To už bude trochu delší povídání, protože předtím dostaneš ještě malý (fakt) domácí úkol, abychom viděli, co a jak 
  • Když ani potom vzájemná přitažlivost nevyprchá, domluvíme se na konkrétních podmínkách a můžeš začít. 

 

Hodně štěstí, ať už se nakonec rozhodneš ucházet o místo kdekoliv, i kdyby to byla nějaká vzrušující banka, veganský e-shop nebo korporace! 

V případě zájmu nám napiš na